fbpx

Medarbejdere

Anna Katrine Kimer Jørgensen (AJ), Samfundsfag, dansk, idræt

Ann-Kathrine Fjord Kristensen (AK), Dansk, engelsk

Anne Leire-Hoffmann (AL), Tysk, Engelsk

Anne Mette Lehmann Hansen (AM), Dansk, engelsk, ressourcecenter

Anne Schack Korsbjerg (AKN), Matematik, fysik/kemi

Bente Hansen (BH), Køkken

Christian Lamhauge Holst (CL), Dansk

Christina Malmberg (CM), Kostafdelingen

Camilla Spangenberg Jensen

Dennis Stoltz Edelslund (DE), Dansk

Dominique Adamsen (DA), Biologi, fysik/kemi, science, billedkunst

Ena Eberhardt Terkelsen, Dansk, engelsk, religion

Eva Florentin (EF), Matematik, historie, religion, fysik/kemi, billedkunst

Fatma Kayhan (FK), Dansk, tysk, ressourcecenter

Gitte Marie Duus (GD), Tysk, engelsk

Hanne Egelund (HE), Dansk, engelsk, tysk, AKT

Hanne Legéne (HL), Biologi, matematik

Helle Kold Thomsen (HK), Køkken

Ismahan Lina Gøk (IG)

Jack Broe-Larsen (JBL), Kostafdelingen

Jannie Bækgaard Olsen (JBO), Pædagogisk afdelingsleder

Jasmin Sun (JS), Kinesisk

Jeanette Hertz Arildsen (JP), Køkkenleder

Jesper Slot Larsen (JL), Geografi, fysik/kemi, matematik

Karen Winther (KW), Køkken

Karsten Frøstrup (KF), Samfundsfag, fysik/kemi, historie

Knud E. Schack Korsbjerg (KESM), Skoleleder

Laila Andersen (LA)

Lars Mellergaard (LME), Fysik, Idræt, Matematik

Leif Chr. Andersen (LCA), Pedel

Lene Olsen (LO), Sekretær

Linette Søborg Mortensen (LM), Regnskabsmedarbejder

Lisbeth Nøhr (LSN), Kostafdelingen

Louise Göthammar (LG), Dansk, engelsk, idræt, samfundsfag

Mai-Britt Brandt (MB), Projektkoordinator

Malene Eriksen (MDE), Køkken

Mariane Styrishave (MS), Sundhedsplejerske

Marie Birkedal Christensen (MC), Dansk, idræt, ressourcecenter

Melissa Hamann (ME), Dansk, engelsk

Mette Munkholm (MU) 

Michael Stauning (MST), Edb medarbejder

Morten Corell Hansen (MCH), Dansk, idræt, historie

Nadia Labuz (NZ), Dansk, historie, engelsk, samfundsfag, religion

Naja Jensen (NA) 

Nanna Henriksen (NH), Engelsk, samfundsfag, idræt

Nikolaj Nordfang (NN), Kostmedarbejder

Nina Bang Haarsted (NB), Dansk, svømning, turbo-matematik, matematik, ressourcecenter

Olga Leire-Hoffmann (OH), Matematik, Idræt og PMU

Pernille Carlsson (PC), Samfundsfag, historie, geografi, religion, idræt

Peter Haarsted (HÅ), Biologi, fysik/kemi, idræt

Peter Ørum (PØ), Pedel

Philip Lentz (PL), Matematik, engelsk, idræt, lektiecafé

Renmei Kokholm (RM), Kinesisk

Rie Jensen (RJ), Dansk, engelsk, samfundsfag

Samia Lindgaard (SA), Ressourcecenter

Sarah Aabjerg Ladehoff (SL), Dansk, tysk

Steffan Götzke Jensen (SGJ), Matematik, tysk

Stinna Johansen, Matematik, geograf, idræt

Susan Rasmussen (SR), Køkken

Thilde Hjerl Hansen (TH), Tysk

Thomas Bergmann Piil (TP), Matematik, geografi, biologi, idræt

Tina Egekvist Krogsdal (TK), UU-vejleder

Tonny Mortensen (TM), Engelsk, samfundsfag

Torsten Rudd (TO), Biologi, biologi, fysik, geografi

Troels Øllgaard Bentzen (TB), Matematik, biologi, idræt

Vinni Mouritsen (VM), Viceskoleleder

Winnie Schøndorff (WI), Matematik, geografi, lektiecafé

Vil du være en del af teamet?

Ledige stillinger

Uopfordrede ansøgninger

Ansøgning og CV sendes via mail til lene@stenhus.dk, skriv “Ansøgning” i emnefeltet.

Vi behandler løbende indkomne ansøgninger, så vi kontakter dig inden 14 dage, hvis din ansøgning har vores interesse. Uopfordrede ansøgninger vil blive opbevaret i 3 måneder.