fbpx

Medarbejdere

Allison C. Kjærsgaard (ACK), Køkken

Ann-Kathrine F. Kristensen (AK), Dansk, Engelsk

 Anna Katrine K. Jørgensen (AJ), Samfundsfag, Dansk, Idræt

 Anne Leire-Hoffmann (AL),      Tysk, Engelsk

Anne Mette L. Hansen (AM), Dansk, Engelsk, Ressourcecenter

Anne Schack Korsbjerg (AKN), Matematik, Fysik/kemi

Bente Hansen (BH),                        Køkken

Camilla Spangenberg Jensen, Køkken

Casper A. Ravn (CR), 

Christian Lamhauge Holst (CL), Dansk, 10.klasse (sport)

Claus Nielsen,                          Pedel

Christina Malmberg (CM), Kostafdelingen

Daniel Hansen,                                  Køkken

Denice Fleur K. Frostholm (DH),    Biologi

Dennis Stoltz Edelslund (DE), Dansk

Dominique Adamsen (DA), Biologi, Fysik/kemi, Science, Billedkunst

Ena Eberhardt Terkelsen (EE), Dansk, Engelsk, Religion

Barsel, forår 2023

Eva Florentin (EF),            Matematik, Historie, Religion, Fysik/kemi, Billedkunst

Fatma Kayhan (FK),              Dansk, Tysk, Ressourcecenter

Gitte Marie Duus (GD),            Tysk, Engelsk, 10.klasse (almen)

Hanne Legéne (HL),            Biologi, Matematik

Helle Kold Thomsen (HK), Køkken

Ismahan Lina Gøk (IG),                    Køkken

Jack Broe-Larsen (JBL), Kostafdelingen

Jannie Bækgaard Olsen (JBO), Pædagogisk afdelingsleder

Jasmin Sun (JS),                Kinesisk

Jeanette Hertz Arildsen (JP), Køkkenleder

Jesper Slot Larsen (JL),  Geografi, fysik/kemi, matematik

Karen Winther (KW),           Køkken

Karsten Frøstrup (KF), Samfundsfag, Fysik/kemi, Historie

Knud E. Schack Korsbjerg (KESM), Skoleleder

Laila Andersen (LA)

Lars Mellergaard (LME),        Fysik, Idræt, Matematik

Leif Chr. Andersen (LCA),    Pedel  

Lene Olsen (LO),                Sekretær

Linette Søborg Mortensen (LM), Regnskabsmedarbejder

Lisbeth S. Nøhr (LSN), Kostafdelingen

Louise Göthammar (LG),     Dansk, Engelsk, Idræt, Samfundsfag

Malene Munk Siebenkäss (MM), Tysk

Malene D. Eriksen (MDE),  Køkken

Mariane Styrishave (MS), Sundhedsplejerske

Marie Birkedal Christensen (MC),      Dansk, Idræt, Ressourcecenter

Melissa Hamann (ME),                        Dansk, engelsk

Mette Munkholm (MU),

Michael Stauning (MST),             IT-medarbejder

Mia Cecilie L. Lystbæk (ny lærer)                                    

Nadia Labuz (NZ),                Dansk, Historie, Engelsk, Samfundsfag, Religion

Naja Jensen (NA) 

Nanna Kræmer (NK),             Dansk

Nanna Henriksen (NH), Engelsk, samfundsfag, idræt

Nikolaj Nordfang (NN), Kostmedarbejder

Nina Bang Haarsted (NB), Dansk, svømning, turbo-matematik, matematik, ressourcecenter

Nina Melin,                             Køkken

Olga Leire-Hoffmann (OH), Matematik, Idræt og PMU

Pernille Carlsson (PC), Samfundsfag, historie, geografi, religion, idræt

Peter Haarsted (HÅ), Biologi, fysik/kemi, idræt

Peter Ørum (PØ), Pedel

Philip Lentz (PL), Matematik, engelsk, idræt, lektiecafé

Renmei Kokholm (RM), Kinesisk

Rie Jensen (RJ), Dansk, engelsk, samfundsfag

Samia Lindgaard (SA), Ressourcecenter

Sarah A. Ladehoff (SL), Dansk, Tysk

Sisse Haynes (SH),                Projektkoordinator, PR

Stinna Johansen (SJ), Matematik, Geograf, Idræt 

Thilde Hjerl Hansen (TH),       Tysk

Thomas Bergmann Piil (TP), Matematik, geografi, biologi, idræt

Tina Egekvist Krogsdal (TK),    UU-vejleder

Tonny Mortensen (TM), Engelsk, samfundsfag

Torsten Rudd (TO), Biologi, biologi, fysik, geografi

Troels Øllgaard Bentzen (TB), Matematik, biologi, idræt

Vinni Mouritsen (VM), Viceskoleleder

Winnie Schøndorff (WI), Matematik, geografi, lektiecafé

Vil du være en del af teamet?

Ledige stillinger vil være at finde på forsiden, samt deles på vores facebook.

Uopfordrede ansøgninger

Ansøgning og CV sendes via mail til lene@stenhus.dk, skriv “Ansøgning” i emnefeltet.

Vi behandler løbende indkomne ansøgninger, så vi kontakter dig inden 14 dage, hvis din ansøgning har vores interesse. Uopfordrede ansøgninger vil blive opbevaret i 3 måneder.